АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЛОТИША

Image

Про компанію

Керівник:

Лотиш Андрій Михайлович — директор

Дата оновлення профілю:

23.10.2021

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407

Фактична адреса:  04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407

Телефони:  (067) 7432766

E-mail:   office@lotysh.com

Web-сайт:   https://lotysh.com/ , https://www.facebook.com/LotyshLawFirm/

Інформація

Продукція, послуги

Надаємо професійні юридичні послуги у Києві:
- абонентне юридичне обслуговування;
- адвокатські послуги для бізнесу;
- адвокат у податкових спорах;
- адвокатські послуги для фізичних осіб;
- реєстрація підприємств;
- корпоративне право;
- ліцензування;
- представництво в господарських судах;
- нерухомість і будівництво;
- правове забезпечення інвестиційної діяльності;
- юридичний захист бізнесу.

Адвокат з нерухомості пропонує:
- юридична перевірка комерційної нерухомості;
- оформлення права власності на нерухоме майно;
- юридична перевірка квартир у новобудові;
- юридична перевірка земельної ділянки.

Юрист з нерухомості пропонує:
- супровід купівлі квартир у новобудовах та житлових будинків;
- угоди з комерційною нерухомістю.

Рекламна інформація

На сьогоднішній день без допомоги кваліфікованого адвоката чи юриста дуже складно вирішити проблемні ситуації, з якими стикається практично кожна людина у своєму житті. Купівля чи продаж квартири, вирішення сімейних спорів чи розлучення, питання у сфері спадкового права чи дарування нерухомості - всі ці питання може вирішити компетентний юрист. А щоб успішно захистити ваші інтереси, фаховий адвокат зможе підібрати найоптимальнішу стратегію ведення справи, враховуючи усі її особливості.

Адвокатське бюро Андрія Лотиша надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осіб, стане вірним помічником у вирішенні різноманітних юридичних питань. Ми переконані, що вчасно надана юридична допомога - це запорука успіху у всіх сферах життя.

У нас працює команда висококваліфікованих адвокатів з багаторічним досвідом роботи у галузі права, що дає можливість надавати правову допомогу громадянам і підприємствам у справах будь-якої складності. Спеціалісти компанії постійно підвищують професійну кваліфікацію, беручи участь у різноманітних тематичних семінарах, конференціях, круглих столах, надають юридичні коментарі з різних актуальних питань у ЗМІ.

Налагодивши співпрацю з іноземними адвокатами, ми також надаємо юридичні послуги за кордоном - на території країн Європейського союзу.

Завжди працюємо на результат. А тому беремось за будь-яку справу, навіть найскладнішу, шукаючи найоптимальніше вирішення будь-яких юридичних питань.

Пам’ятайте, що від того, якого спеціалісти ви обирете залежить ваша доля. Тож обирайте справді професіонала своєї справи - Адвокатське бюро Андрія Лотиша!

Ключові слова

адвокатське бюро шевченківський район, адвокат у києві, послуги адвоката, юридичні послуги в києві, консультація адвоката, професійна юридична допомога, адвокат з нерухомості ціни, реєстрація підприємства, тов, пат, фірми, адвокатські послуги для бізнесу, абонентне юридичне обслуговування, юридичний захист бізнесу, консультації у сфері нерухомості, юридична перевірка нерухомості ціна, замовити юридичний аудит бізнесу, представництво в господарських судах, адвокатські контори, адвокати шевченківського району києва, кращі адвокати києва, правова допомога недорого, міжнародні адвокати

На карті

Координаты: 50.456727, 30.4884947

Фотогалерея

Відгуки