АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ

Логотип — АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ

Про компанію

Керівник:

Лотиш Андрій Михайлович — директор

Дата оновлення профілю:

01.11.2023

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407

Фактична адреса:  04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407

Телефони:  (067) 7432766

E-mail:   office@lotysh.com

Web-сайт:   https://lotysh.com/ , https://logos-ukraine.com.ua/project/index.php?project=peu2018&id=3261 , https://www.facebook.com/LotyshLawFirm/

Інформація

Продукція, послуги

Надаємо професійні юридичні послуги у Києві:
- абонентне юридичне обслуговування;
- адвокатські послуги для бізнесу;
- адвокат у податкових спорах;
- адвокатські послуги для фізичних осіб;
- реєстрація підприємств;
- корпоративне право;
- ліцензування;
- представництво в господарських судах;
- нерухомість і будівництво;
- правове забезпечення інвестиційної діяльності;
- юридичний захист бізнесу.

Адвокат з нерухомості пропонує:
- юридична перевірка комерційної нерухомості;
- оформлення права власності на нерухоме майно;
- юридична перевірка квартир у новобудові;
- юридична перевірка земельної ділянки.

Юрист з нерухомості пропонує:
- супровід купівлі квартир у новобудовах та житлових будинків;
- угоди з комерційною нерухомістю.

Рекламна інформація

На сьогоднішній день без допомоги кваліфікованого адвоката чи юриста дуже складно вирішити проблемні ситуації, з якими стикається практично кожна людина у своєму житті. Купівля чи продаж квартири, вирішення сімейних спорів чи розлучення, питання у сфері спадкового права чи дарування нерухомості - всі ці питання може вирішити компетентний юрист. А щоб успішно захистити ваші інтереси, фаховий адвокат зможе підібрати найоптимальнішу стратегію ведення справи, враховуючи усі її особливості.

Адвокатське бюро ”Лотиш і Партнери” надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осіб, стане вірним помічником у вирішенні різноманітних юридичних питань. Ми переконані, що вчасно надана юридична допомога - це запорука успіху у всіх сферах життя.

У нас працює команда висококваліфікованих адвокатів з багаторічним досвідом роботи у галузі права, що дає можливість надавати правову допомогу громадянам і підприємствам у справах будь-якої складності. Спеціалісти компанії постійно підвищують професійну кваліфікацію, беручи участь у різноманітних тематичних семінарах, конференціях, круглих столах, надають юридичні коментарі з різних актуальних питань у ЗМІ.

На початку 2023 року Адвокатське бюро ”LOTYSH і PARTNERS” відзначене ”The Lawyers Global” в якості однієї з провідних українських юридичних компаній за спеціалізаціями: корпоративне право, арбітраж, податки, нерухомість та судові спори”.

Налагодивши співпрацю з іноземними адвокатами, ми також надаємо юридичні послуги за кордоном - на території країн Європейського союзу.

Завжди працюємо на результат. А тому беремось за будь-яку справу, навіть найскладнішу, шукаючи найоптимальніше вирішення будь-яких юридичних питань.

Пам’ятайте, що від того, якого спеціалісти ви обирете залежить ваша доля. Тож обирайте справді професіонала своєї справи - Адвокатське бюро ”Лотиш і Партнери”!

Ключові слова

адвокатське бюро шевченківський район, адвокат у києві, послуги адвоката, юридичні послуги в києві, консультація адвоката, професійна юридична допомога, адвокат з нерухомості ціни, реєстрація підприємства, тов, пат, фірми, адвокатські послуги для бізнесу, абонентне юридичне обслуговування, юридичний захист бізнесу, консультації у сфері нерухомості, юридична перевірка нерухомості ціна, замовити юридичний аудит бізнесу, представництво в господарських судах, адвокатські контори, адвокати шевченківського району києва, кращі адвокати києва, правова допомога недорого, міжнародні адвокати

Види діяльності

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

69.20 — Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування

69.10 — Діяльність у сфері права

На карті

Координаты: 50.456727,30.488494

Фотогалерея

Відгуки