ЛІЛЕЯ, ХРИСТИЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

Логотип — ЛІЛЕЯ, ХРИСТИЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

Про компанію

Дата оновлення профілю:

09.01.2024

Графік роботи

Пн:  08:30 — 18:00

Вт:  08:30 — 18:00

Ср:  08:30 — 18:00

Чт:  08:30 — 18:00

Пт:  08:30 — 18:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79010, м. Львів, вул. Пекарська, 59

Фактична адреса:  79010, м. Львів, вул. Пекарська, 59

Телефони:  (097) 2451588

E-mail:   lileya@i.ua

Web-сайт:   https://lileya-tsentr.business.site/ , https://www.facebook.com/lileyalv/

Інформація

Продукція, послуги

Ми пропонуємо:
- християнська загальноосвітня школа;
- християнський садок;
- християнський табір;
- підготовка до школи;
- англійський клуб.

Християнська загальноосвітня початкова школа запрошує на навчання учнів у 1-4 класи, зокрема на пільговій основі для багатодітних, малозабезпечених та ВПО.

Чому варто навчатись саме у нас:
- християнські цінності;
- освітні програми НУШ та Інтелект;
- високі стандарти викладання та піклування;
- свідоцтво про освіту державного взірця;
- акцент на вивчення іноземних мов;
- маленькі класи, індивідуальний підхід;
- тепле укриття.

Рекламна інформація

Ласкаво просимо до Дитячого християнського просвітницького центру ”Лілея” - ідеального місця для розвитку та виховання вашої дитини у дусі християнських цінностей! Наш центр пропонує унікальні можливості для навчання, розвитку та збагачення життєвого досвіду молодших поколінь.

Що робить нас такими особливими? По-перше, у нас працюють кваліфіковані та досвідчені викладачі, які глибоко розуміють потреби дітей у сфері духовного та інтелектуального розвитку. Вони спроможні створити навчальну атмосферу, що спонукає до пізнання Біблії та принципів християнської моралі.

По-друге, наш центр пропонує широкий спектр програм та заходів, спеціально розроблених для різних вікових груп. Від цікавих ігор та творчих занять до вивчення Святого Письма та молитв - кожна дитина знайде щось цікаве для себе, що сприятиме її розвитку та розкриттю потенціалу.

По-третє, ми прагнемо створити безпечне та дружнє середовище для кожної дитини. У нашому центрі ми покладаємо особливий акцент на індивідуальний підхід до кожного учасника. Ми прагнемо створити атмосферу взаємопідтримки, в якій кожна дитина може почувати себе комфортно та бути впевненою у своїх можливостях.

Не менш важливим є той факт, що наш центр ”Лілея” веде активну співпрацю з батьками. Ми віримо, що навчання та виховання є взаємодоповнюючими процесами, і спільна робота з батьками допомагає досягти кращих результатів. Ми організовуємо батьківські зустрічі, семінари та консультації, щоб спільно знаходити найкращі шляхи для розвитку дитини.

Тож, якщо ви шукаєте найкращий християнський просвітницький центр для вашої дитини, не шукайте далі! Дитячий християнський просвітницький центр ”Лілея” - це місце, де ваша дитина зможе розкрити свій потенціал, отримати цінні знання та розвинути глибоке розуміння християнських цінностей.

Приєднуйтесь до нас сьогодні та разом з нами забезпечте майбутнє вашої дитини!

Ключові слова

приватна початкова школа у львові, християнська школа львів, початкова освіта, християнський садок львів, підготовка до школи, християнська освіта, набір в початкову школу, набір до школи у львові, запис дитини до школи, запис дитини в перший клас, дитячий християнський садочок львова, християнський табір львів

На карті

Координаты: 49.83691,24.04566

Фотогалерея

Відгуки