ВЕЛЕС, АГРАРНЕ ТОВ

Про компанію

Керівник:

Янчук Олександр Сергійович — Генеральний директор

Бухгалтер:

Богінська Наталія Станіславівна

Дата заснування:

1993 рік

Кількість працівників:

5 чол.

Контактна особа:

Янчук Олександр Сергiйович — Генеральний директор

E-mail контактної особи:

saponit@ukr.net

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Реквізити

Код ЄДРПОУ: 21314234

Банк: АТ «ПИРЕУС БАНК МКБ»

МФО: 300658

Р/рахунок: 26009014100063

Контакти

Юридична адреса:  30014, Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Ташки

Фактична адреса:  30014, Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Ташки

Телефон:  (067) 5046215(096) 2576757(068) 6392327

E-mail:   saponit@ukr.net

Web-сайт:   http://www.saponite.ua/

Інформація

Мінеральна добавка в корм тварин та птиці - ”САПОКОРМ”, сапонітове борошно для тварин та птиці, Сапонітова глина, мінеральна добавка в корм тварин та птиці

Сапонітове борошно “САПОКОРМ” – екологічно чиста мінеральна добавка в корм тварин і птиці, яка:
- підвищує імунітет, стабілізує обмін речовин в організмі і сприяє покращенню загально стану організму тварин;
- виводить токсини із шлунково-кишкового тракту;
- очищує організм від солей важких металів і радіонуклідів;
- зміцнює кістково-м’язовий апарат організму тварин та птиці;
- підвищує продуктивність маточного поголів’я на 8-10%;
- підвищує апетит тварин;
- попереджує і лікує паракератози, екзематозні і стафілококові виразки, дизентерійні і кормові проноси та незаразні гастроентерити;
- підвищує якість продукції (м’яса, молока, яєць, хутра).
Важливу роль в організмі тварини грає магній, іони якого разом з іншими мінеральними елементами є активаторами синтезу аденозинтрифосфаної (АТФ)кислоти. Магній бере участь в обміні жиру, вуглеводів і фосфору. Дефіцит в організмі магнію приводить до гіпомагнієвої тетанії. Тому мінеральну добавку на основі сапоніту необхідно давати худобі протягом усього року, а її застосування підвищує продуктивність тваринництва з істотним економічним ефектом. Сапонітове борошно “Сапокорм” вводиться до складу сухих, розсипних, гранульованих і вологих кормосумішей і преміксів, після чого кормосуміш ретельно перемішують.

САПОНІТОВЕ БОРОШНО - «САПОКОРМ». МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ВРХ!

Однією з основних передумов підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин є їх повноцінне мінеральне живлення. Корми задовольняють потребу високопродуктивних тварин в мінеральних елементах всього на 30-50%. Як правило, їх не достаток компенсують за рахунок мінеральних добавок в складі комбікормів, преміксів, білково-вітамінних мінеральних добавок і сумішей. Використання мінеральних добавок є одним з факторів підвищення продуктивності тварин.
Компанія «ВЕЛЕС» пропонує Вам використовувати сапонітове борошно - «САПОКОРМ» в якості мінеральної добавки в корм великої рогатої худоби. Позитивна дія САПОКОРМА базується на сорбційно-іонообмінних властивостях, транспорті мінеральних та інших речовин, які покращують метаболізм і продуктивність тварин.
САПОКОРМ є джерелом низки незамінних макро-, мікро- і ультра мікроелементів. Використання САПОКОРМУ сприяє підвищенню молочної та м’ясної продуктивності великої рогатої худоби, відтворювальної здатності корів, підвищенню засвоєння азоту, фосфору і окремих мікроелементів в організмі тварин.
САПОКОРМ при згодовуванні сухостійним і дійним коровам, покращує їх відтворювальну здатність, яка проявляється у зменшенні терміну першого осіменіння на 7-19 днів, сервіс періоду - на 24-31 день, підвищує відсоток тільних корів до 90-го дня після отелення на 24-30, а також сприяє зменшенню затримань посліду на 20% і захворювань ендометритом в 1,5-2,2 рази, підвищує збереження телят на 11,8% і відтворювальної здатності корів і молочної продуктивності - на 11,8-17%.
Тривале годування великої рогатої худоби САПОКОРМОМ з розрахунку 15г на 1 к.од. раціону сприяє підвищенню середньодобових приростів від 7,3 до 18,8% і зменшує витрату кормів на одиницю приросту на 6,8-15,3%.
САПОКОРМ при згодовуванні тваринам підвищує перетравність жиру на 4,3 і 3,8%, протеїну - на 3,9%, а також ретенцію азоту, кальцію, фосфору, заліза і марганцю в організмі тварин.
Рекомендуються наступні норми згодовування САПОКОРМУ:
- Велика рогата худоба - 100 г / добу або 36-37 кг на бичка на рік;
- Дійним коровам -150 г / добу або 55 кг на корову на рік;
- Телятам, козам вівцям - 0,2г / кг живої ваги.
При лікуванні САПОКОРМОМ протягом від 3-х до 10 днів профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази.
Використання САПОКОРМУ дозволяє отримати конкретний результат - підвищення приростів, надоїв, зниження падежу молодняка, заощаджуючи при цьому на придбанні преміксів та мікосорбентів. Одержуваний від застосування САПОКОРМУ ефект в області м’ясомолочної продукції, помітно перевершує результати застосування інших мінералів.
САПОКОРМ універсальний і може застосовуватися при розведенні племінних і молочних корів, телят, овець, кіз, коней та інших тварин.
Крім того, САПОКОРМ володіє ще деякими унікальними властивостями. Він виводить з організму тварин продукти метаболізму і є альтернативою ветеринарним препаратам при лікуванні багатьох захворювань. Також сапонітове борошно покращує гігієнічні умови утримання ВРХ. При додаванні в підстилку - знижує концентрацію аміаку і азоту в приміщенні. Сукупність таких факторів дозволить Вашому підприємству вийти на новий рівень і позиціонувати свої товари як екопродукти, які користуються сьогодні стійким попитом.
Отже, використовуючи мінеральну добавку - САПОКОРМ, Ви вирішуєте відразу кілька важливих завдань у скотарстві. По-перше, збільшується економічна доцільність утримання ВРХ за рахунок високих темпів набору ваги. По-друге, Ви знижуєте витрати корму на приріст живої маси. По-третє, Ваше виробництво стає більш конкурентоспроможним за рахунок екологічно чистого та безпечного для здоров’я м’яса.
Все це дозволяє Вашої компанії зміцнити свої позиції на ринку і зробити м’ясне виробництво більш вигідним, а продукцію - якісною.
Будемо раді тісній співпраці!
АТОВ «ВЕЛЕС»

Торгова марка:

САПОКОРМ — Украина

Торгова марка:

САПОНИТОВАЯ МУКА — Украина

Торгова марка:

САПОНИТ — Украина

Сапокорм, Сапоніт, сапонітова глина, сапонітове борошно, мінеральна добавка, сапокорм для тварин та птиці, добавка мінеральна САПОКОРМ, Сапокорм для свиней, Сапокорм для птиці, Сапокорм для ВРХ

Види діяльності

08.12 — Добування піску, гравію, глин і каоліну

08.11 — Добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю

08.91 — Добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив

09.90 — Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів

10.91 — Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

На карті

Координаты: 50.252606, 26.8958125

Відгуки