Інтернет реклама

Розміщення реклами на наших сайтах — саме ця послуга користується найбільшою популярністю серед широкого переліку послуг в галузі інтернет-маркетингу, які ми пропонуємо клієнтам. Це вкрай популярний і ефективний метод реклами в інтернеті, який дозволить залучити нову аудиторію і зацікавити у ваших послугах або товарах велику кількість нових людей. Дана послуга передбачає те що ви розмістите на одному з наших сайтів інформацію про вашу компанію і послуги котрі вона пропонує.

Ми готові запропонувати послугу розміщення реклами на таких сайтах:

  1. Інформаційно-довідковий портал POSHUK.COM.
  2. Інформаційно-довідковий портал UA-REGION.COM.UA.
  3. Інформаційно-довідковий портал BUSINESS-GUIDE.COM.UA.
  4. Інформаційно-довідковий портал DLAB.COM.UA.

Пакети інтернет-реклами розроблені спільно з партнерами UA-REGION і описані тут:

Основні переваги розміщення реклами на наших сайтах:

  • Красиво оформлена сторінка вашої компанії, включаючи логотип, фотогалерею, рекламні тексти, товари та послуги, ключові слова.
  • Високі місця в пошуку наших порталів по ключовим словам, що характеризують діяльність вашого підприємства.
  • Максимально сприятливі умови для потрапляння вашої інформації в ТОП-10 пошукової системи Гугл.
  • Електронний каталог підприємств України в подарунок та інші бонуси.

Реклама на інформаційно-довідкових порталах на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних способів реклами послуг і товарів в інтернеті, тому що заінтересована аудиторія зможе дуже швидко знайти сторінку в каталозі як через загальну пошукову систему, так і відвідавши відповідний розділ на сайті. Крім того, вагомою перевагою такої реклами є те що вона показується виключно найбільш зацікавленій аудиторії.

Звичайно, для розміщення реклами ви можете вибрати самі різні інтернет-ресурси, і перевагою розміщення реклами на наших сайтах є те, що вони охоплюють дуже велику аудиторію — на наших інформаційних порталах представлена інформація про підприємства котрі ведуть діяльність в багатьох галузях, тому їх відвідувачі цікавляться різними послугами і товарами.

Навіть якщо інформація про вашу компанію вже знаходиться в нашій базі, ви завжди можете скористуватися послугою реклами і вивести вашу компанію на перше місце в своїй категорії в каталозі, що приведе до вас більшу кількість нових клієнтів.

Розміщення реклами на наших інформаційних порталах вимагає упевнених знань в галузі інтернет-маркетингу — реклама повинна гранично відповідати розділу, в якому буде розміщена, а також повинна володіти здатністю продавати, що забезпечується грамотною подачею рекламної інформації. Наша компанія володіє не тільки необхідними знаннями, але також і необхідним практичним досвідом застосування різних методів реклами, тому якщо ви скористаєтеся цією послугою, то ми допоможемо зробити рекламу ваших товарів і послуг на наших порталах гранично ефективною.

«Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі!» — саме так колись висловився один з найбагатших людей сучасності Білл Гейтс. Але сьогодні вже не достатньо лише присутності. Свій бізнес в Інтернеті потрібно активно просувати!

Які ще задачі вашого бізнесу ми можемо закрити?

Формування баз даних

Ми підготуємо клієнтську базу для відділу маркетингу і продажу вашої компанії чи наповнимо вашу CRM-систему інформацією. Крім цього, надамо послуги з формування персональних баз даних за критеріями відбору замовника. Наші бази даних та каталоги фірм можуть бути як у форматі Microsoft Excel, так і у форматі довідників «Бізнес Гід»!

Ми створимо ефектні email розсилки, спрямовані на продаж ваших товарів чи послуг та підтримку ваших клієнтів! Ваші розсилки будуть не тільки швидкими, але і максимально результативними. Тому, замовити e-mail-розсилку рекомендуємо саме у нас!

Ми виведемо сайт в ТОП-10 пошукових систем і зробимо це швидко і за реальний бюджет. Надаємо щомісячні звіти. Ми гарантуємо абсолютну чесність та прозорість. Ви можете бути впевненими, що вашою рекламою займеться команда професіоналів!