Про проект

Пошук ® — це бізнес-каталог зі сторінками всіх підприємств і підприємців, фірм та компаній України. Пошук у каталозі ведеться за назвою, ЄДРПОУ, адресою, телефонами, керівнику, видам діяльності, продукції та послугам. Класифікація підприємств за видами діяльності дозволяє потенційним клієнтам легко знаходити потрібні товари і послуги.

Для підприємців — це в першу чергу можливість отримання нових клієнтів з мережі Інтернет. Ми розміщуємо повноцінні сторінки навіть для невеликого бізнесу, на яких представлена ​​детальна інформація про компанію, з адресою, телефоном, схемою проїзду, фотографіями і багато іншого. Від Вас потрібно лише детально описати свій бізнес і додати компанію в бізнес-каталог або скористатись одною з пакетних пропозицій, розроблених спільно з популярним інтернет-порталом ua-region.

Для користувачів — це актуальна інформація, що регулярно перевіряється на достовірність, це допомога у виборі кращої організації за допомогою рейтингів і справжніх відгуків. Ми використовуємо набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Які ще задачі вашого бізнесу ми можемо вирішити

Формування баз даних

Ми підготуємо клієнтську базу для відділу маркетингу і продажу вашої компанії чи наповнимо вашу CRM-систему інформацією. Крім цього, надамо послуги з формування персональних баз даних за критеріями відбору замовника. Наші бази даних та каталоги фірм можуть бути як у форматі Microsoft Excel, так і у форматі довідників «Бізнес Гід»!

Ми розмістимо рекламу на наших сайтах. Реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, розроблених спільно з популярним інтернет-порталом UA-REGION і спрямованих на розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень. Ми пропонуємо ефективну рекламу за розумними цінами!

Ми виведемо сайт в ТОП-10 пошукових систем і зробимо це швидко і за реальний бюджет. Надаємо щомісячні звіти. Ми гарантуємо абсолютну чесність та прозорість. Ви можете бути впевненими, що вашою рекламою займеться команда професіоналів!

Ми створимо ефектні email розсилки, спрямовані на продаж ваших товарів чи послуг та підтримку ваших клієнтів! Ваші розсилки будуть не тільки швидкими, але і максимально результативними. Тому, замовити e-mail-розсилку рекомендуємо саме у нас!