Просування SEO

Просування в пошукових системах — саме цю послугу ми надаємо нашим клієнтам за допомогою використання самих передових рішень в сфері інтернет-маркетингу. Основні плюси даної послуги — широке охоплення, можливість чіткої сегментації аудиторії, глибока аналітика процесів і вигідна вартість залученого клієнта. Наші переваги — експертні знання у всіх областях інтернет-маркетингу і можливість комплексного просування сайтів в Інтернеті. Немає необхідності шукати кілька підрядників і узгоджувати їх дії, все можна зробити замовивши послугу виключно в нас.

Звичайно, ми не можемо розкрити всі особливості просування сайту в пошукових системах, які використовуємо, але пропонуємо вам ознайомитися з основними завданнями, які ми здійснюємо для розкрутки вашого сайту:

  • Аналізуємо ваш бізнес, спектр напрямків роботи, виділяємо пріоритетні і найбільш вигідні напрямки.
  • Складаємо семантичне ядро (набір ключових фраз для просування) по тематиці сайту, аналізуємо популярність цих фраз серед користувачів.
  • Аналізуємо конкуренцію за вибраними ключовими фразами, складаємо «портрет ідеального сайту» з точки зору пошукових систем в обраній тематиці.
  • Робимо докладний технічний і пошуковий аудит сайту, виявляємо і усуваємо причини, що заважають його нормальній індексації роботами пошукових систем.
  • Проводимо технічну оптимізацію сайту (за допомогою наших фахівців або у співпраці з вашими розробниками).
  • Працюємо з контентом сайту (за допомогою наших копірайтерів та у співпраці з менеджерами вашої компанії).
  • Оптимізуємо сайт відповідно до інших вимог пошукових систем і виводимо його в ТОП пошукових систем.

Щомісяця протягом усього співробітництва ви отримуєте повний звіт про вжиті нами кроки, що містить аналіз поточної ситуації, а також рекомендації щодо підвищення видимості сайту в пошукових системах і збільшення обсягу його цільової аудиторії.

Пошукова оптимізація сайту з якою фахівці нашої компанії готові впоратися на самому професійному рівні є важливою складовою його розкрутки, дозволяє поліпшити позиції в пошукових системах і привести на портал цільових відвідувачів. Це цікава і складна робота по підвищенню якості сайту як з точки зору пошукових систем, так і з точки зору користувачів. Замовивши послугу просування сайту в пошукових системах в нашій компанії в результаті ви отримаєте стабільні і високі позиції, якісний трафік і високу конверсію порталу без загрози потрапляння в бан або під фільтр пошукових систем.

Як ви вже могли зрозуміти, послуга просування сайту в пошукових системах, яку пропонує наша компанія — це ціла система заходів, що сприяють залученню користувачів на ваш ресурс. Завдяки такому підходу сайти наших клієнтів займають лідируючі позиції в ТОПі в найкоротші терміни.

Які ще задачі вашого бізнесу ми можемо закрити?

Формування баз даних

Ми підготуємо клієнтську базу для відділу маркетингу і продажу вашої компанії чи наповнимо вашу CRM-систему інформацією. Крім цього, надамо послуги з формування персональних баз даних за критеріями відбору замовника. Наші бази даних та каталоги фірм можуть бути як у форматі Microsoft Excel, так і у форматі довідників «Бізнес Гід»!

Ми створимо ефектні email розсилки, спрямовані на продаж ваших товарів чи послуг та підтримку ваших клієнтів! Ваші розсилки будуть не тільки швидкими, але і максимально результативними. Тому, замовити e-mail-розсилку рекомендуємо саме у нас!

Ми розмістимо рекламу на наших сайтах. Реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, розроблених спільно з популярним інтернет-порталом UA-REGION і спрямованих на розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень. Ми пропонуємо ефективну рекламу за розумними цінами!