Бази даних

Наша компанія надає послуги з формування баз даних по підприємствам України, і однією з цих послуг є підготовка клієнтської бази для відділу маркетингу і продажів. Це дозволяє бізнесу отримати контакти своїх потенційних і актуальних клієнтів а також зберігати всі контактні данні централізовано.

Основні джерела для оновлення наших баз даних:

  • Інформація, отримана з офіційних джерел і єдиного державного веб-порталу відкритих даних.
  • Прямі телефонні дзвінки. Актуалізація і оновлення бази даних проводиться з використанням власного call-центру.
  • Наші веб-портали дозволяють Користувачам редагувати та оновлювати контактні дані підприємств.
  • Інтерактивні маркетингові заходи тощо.

Ми пропонуємо будь-який зручний клієнту формат представлення бази даних:

Замовити послугу формування клієнтської бази краще за все саме в нас з кількох причин:

  • Виключно актуальні контакти. Ми постійно оновлюємо бази даних, щоб у наших клієнтів завжди були тільки актуальні контакти.
  • Різні види бізнесу. Промисловість та сільське господарство, будівництво, транспорт, агентства нерухомості, компанії з розробки програмного забезпечення, рекрутингові агентства, туристичні компанії... Ми готові сформувати клієнтську базу даних для будь-якого бізнесу.
  • Доступні ціни для кожного. Ціни на послугу формування клієнтської бази доступні будь-кому. Ми готові сформувати відповідні бази даних для наших клієнтів незалежно від того на який бюджет вони розраховують.
  • Допомога в підборі клієнтів. Ми — команда професіоналів, яка допоможе знайти клієнтів під потреби вашого бізнесу.

Клієнтська база, яку оперативно підготують для вас наші фахівці — це гранично важливий інструмент для отримання інформації про актуальних і потенційних клієнтів. Також база клієнтів для обдзвону допоможе додатково збирати набір потрібних відомостей. Клієнтська база даних є гранично ефективним інструментом для грамотного ведення бізнесу, який приносить прибуток підприємству. Володіння інформацією з клієнтської бази котру ми пропонуємо дозволяє розробити подальшу стратегію підприємства для оптимізації роботи компанії на перспективу.

При формуванні клієнтської бази даних ми використовуємо ряд основних результативних методів, які були розроблені нашими співробітниками і які зарекомендували себе з найкращого боку. Збір інформації нашою компанією і внесення в клієнтську базу даних про клієнтів відкривають можливість підприємству здійснювати попутні продажі і організовувати додаткові напрямки розвитку свого бізнесу.

Якщо ви використовуєте CRM, то наші фахівці можуть наповнити її всією необхідною інформацією. Ми додамо в вашу CRM систему нових, цікавих для вас клієнтів, а також збагатимо дані контактів і контрагентів з усіх доступних джерел.

Які ще задачі вашого бізнесу ми можемо закрити?

Просування в пошукових системах

Ми виведемо сайт в ТОП-10 пошукових систем і зробимо це швидко і за реальний бюджет. Надаємо щомісячні звіти. Ми гарантуємо абсолютну чесність та прозорість. Ви можете бути впевненими, що вашою рекламою займеться команда професіоналів!

Ми створимо ефектні email розсилки, спрямовані на продаж ваших товарів чи послуг та підтримку ваших клієнтів! Ваші розсилки будуть не тільки швидкими, але і максимально результативними. Тому, замовити e-mail-розсилку рекомендуємо саме у нас!

Ми розмістимо рекламу на наших сайтах. Реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, розроблених спільно з популярним інтернет-порталом UA-REGION і спрямованих на розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень. Ми пропонуємо ефективну рекламу за розумними цінами!