Email маркетинг

Наша компанія пропонує широкий перелік послуг в сфері інтернет-маркетингу, і однією з них є Email маркетинг. З самого початку існування інтернету електронні листи стали зручним і швидким способом передачі інформації. Сьогодні вони стали ще й ефективним інструментом інтернет-маркетингу.

Грамотний Email маркетинг, який пропонує наша компанія, не має нічого спільного зі звичним в свідомості людей «поштовим спамом», котрий здатен викликати тільки гнів і роздратування. Навпаки, правильно розроблена стратегія поштових розсилок здатна створити постійний потік клієнтів, що бажають замовити товари або послуги вашої компанії. Особливо велика роль якісних Email розсилок в сфері онлайн-торгівлі. Основна мета Email маркетингу - зацікавити аудиторію інтернет магазинів, збільшити лояльність і впізнаваність компанії, підтримувати зв'язок з клієнтами, а не просто прорекламувати товари, і ми філігранно справляємося зі створенням таких ефективних розсилок, чим вигідно виділяємося на тлі конкурентів.

Що ж ми робимо, щоб досягти високих результатів? Ось лише кілька етапів нашої роботи:

  • Дослідження і сегментація цільової аудиторії.
  • Розробка індивідуальної стратегії Email маркетингу.
  • Дизайн шаблонів і написання листів.
  • Автоматизація розсилок.
  • Генерація бази поштових адрес відвідувачів.

Що ваш бізнес отримує з нашим Email маркетингом:

  • Високу окупність. Розсилки найоптимальніший канал за рівнем рентабельності в порівнянні з SEO, контекстною і банерною рекламою, SMM.
  • Повторні продажі. Еmail найдешевший канал для того, щоб нагадати про себе, привести покупця на сайт і підштовхнути до повторної покупки.
  • Репутацію експерта. За допомогою розсилок легко завоювати репутацію професіонала і спілкуватися з передплатниками.
  • Ефект особистого спілкування. Кожен лист персоналізований, крім того, в розсилках зручно таргетувати користувачів по статі, місцю проживання і минулим покупкам.
  • Реанімацію "сплячих" клієнтів. За допомогою серії листів про новинки та приємні бонуси ми повернемо старих клієнтів на сайт.

В результаті ваша компанія отримує від нас готовий інструмент продажів і залучення лояльних користувачів, що працює в тандемі з іншими елементами вашої маркетингової компанії в інтернеті.

Виберіть співпрацю з нами — відкрийте для себе безмежні можливості Email маркетингу.

Які ще задачі вашого бізнесу ми можемо закрити?

Формування баз даних

Ми підготуємо клієнтську базу для відділу маркетингу і продажу вашої компанії чи наповнимо вашу CRM-систему інформацією. Крім цього, надамо послуги з формування персональних баз даних за критеріями відбору замовника. Наші бази даних та каталоги фірм можуть бути як у форматі Microsoft Excel, так і у форматі довідників «Бізнес Гід»!

Ми виведемо сайт в ТОП-10 пошукових систем і зробимо це швидко і за реальний бюджет. Надаємо щомісячні звіти. Ми гарантуємо абсолютну чесність та прозорість. Ви можете бути впевненими, що вашою рекламою займеться команда професіоналів!

Ми розмістимо рекламу на наших сайтах. Реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, розроблених спільно з популярним інтернет-порталом UA-REGION і спрямованих на розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень. Ми пропонуємо ефективну рекламу за розумними цінами!