КОМПАНІЯ MAXGLASS

Про компанію

Керівник:

Розанов Максим Юрійович

Дата заснування:

2007 рік

Кількість працівників:

6 чол.

Дата оновлення профілю:

15.07.2016

Графік роботи

Пн:  09:00 — 20:00

Вт:  09:00 — 20:00

Ср:  09:00 — 20:00

Чт:  09:00 — 20:00

Пт:  09:00 — 20:00

Сб:  09:00 — 20:00

Контакти

Юридична адреса:  04080, м. Київ

Телефони:  (044) 2228611(067) 6837595(099) 7557678

Телефон-факс:  (063) 3810243

Інформація

Продукція, послуги

- скляні перегородки і двері;
- маятникові скляні двері;
- скляна підлога і сходи;
- скляні козирки і навіси;
- душові кабіни і перегородки із загартованого скла на замовлення;
- фасади і вітрини із загартованого скла і алюмінієвого профілю;
- скло в огорожах з нержавіючої сталі або алюмінію;
- огородження терас, балконів і сходових маршів із застосуванням нержавіючої сталі або алюмінію;
- виготовлення деталей і конструкцій з нержавіючої сталі по кресленнях замовника;
- виготовлення сантехнічних потайних люків різного призначення.

Рекламна інформація

Компанія Maxglasss пропонує комплексні рішення по проектуванню, виготовленню і монтажу скляних дверей, душових огорож із скла, козирків, скляних підлог, стінних панелей і перегородок із скла.

Що ми пропонуємо?

- Скляні двері
Ми проектуємо, виготовляємо і встановлюємо скляні двері в интер’ерной коробці, маятникові двері із скла, розсувні скляні двері і перегородки, а також усі їх різновиди . Ми робимо скляні двері будь-яких конфігурацій і призначень : внутрішні і зовнішні, орні і розсувні, типові і нестандартні, міжкімнатні і вхідні. Скляні двері - практичне і красиве рішення для будь-якого будинку і офісу. Завдяки використанню сучасних технологій, ми можемо запропонувати вам двері із скла будь-якого дизайну і конструкції, у тому числі й арочні. Ми втілимо будь-яку вашу ідею!
- Скляні душові кабіни і перегородки в душ
Проекти більшості сучасних житлових приміщень припускають одночасне використання ванної і душової кабіни. Ми професійно виконуємо проектування, виробництво і монтаж душових кабін і перегородок із застосуванням загартованого скла і фурнітури для душових кабін з нержавіючої сталі, максимально використовуючи простір Ваших ванних кімнат або громадських душових кабін у фитнес - центрах, спортзалах, на стадіонах і в басейнах.
- Сходові обгороджування і перила
Ми виготовляємо будь-які сходові обгороджування і перила з різних видів металу і скла(триплексу). Красиві, зручні, безпечні сходи, сходові обгороджування і перила - неодмінний атрибут сучасного інтер’єру!
- Балконні обгороджування
Сучасні балконні обгороджування, виконані із скла і металу, не лише служать необхідним захистом, але і здатні надати фасаду будівлі неповторний вигляд. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, тому можемо гарантувати довговічність балконних обгороджувань, що виготовляються нами.
- Скляна підлога
Скляна пола є креативним рішенням в оформленні офісу, торгового центру або котеджу. Фахівці Maxglass створять для вас індивідуальний дизайн, використовуючи такий унікальний інструмент оформлення, як скляну полу. Професійно виготовлена і змонтована скляна пола надасть вашому інтер’єру відчуття легкості і сучасності.
- Козирки
Козирки - це не лише необхідний елемент фасаду, сучасний козирьок з скла та нержавіючої сталі може прикрасити будь-яку офіційну будівлю. Ми пропонуємо виготовлення козирків з використанням металу і скла будь-якої складності і дизайну.
- Скляні перегородки і стінні панелі
Компанія Maxglass виготовляє і монтує скляні стінні панелі і скляні перегородки, які мають прекрасні звукоізоляційні властивості, що важливо при використанні в офісних і торгових приміщеннях. Скляні перегородки і стінні панелі із скла прекрасно вписуються у будь-який інтер’єр і при цьому досить надійні для того, щоб служити опорою для будь-якого навісного устаткування.
- Облицювання колон і стін склом і дзеркалами
Ушляхетнити колони будь-якої будівлі, що несуть, здатні сучасні технології, вживані фахівцями компанії Maxglass. Облицювання колон загартованим склом або дзеркалом надовго надасть святковому і сучасному вигляду торговому центру або офісу.
Чому саме ми?
Компанія Maxglass має власну виробничу базу, застосовує самі передові технології і матеріали. Наша перевага в комплексному підході до потреб своїх клієнтів. За плечима наших фахівців величезний досвід роботи по виготовленню і монтажу усіх видів скляних дверей, душових кабін із загартованого скла, балконних і сходових обгороджувань, козирків, а також інших елементів із загартованого скла і триплексу. Звертаючись до нас, ви отримуєте бажаний результат в найкоротші терміни!
Maxglass - універсальне рішення для торгового центру, офісу і будинку!

Маркетингова інформація

Торгова марка:

Maxglass — Украина

Ключові слова

скляна, скляні двері, скляний, скляні, скляні перегородки, двері перегородки, душові перегородки, скляні конструкції, офісні скляні перегородки, двері із скла, автоматичні розсувні двері, міжкімнатні скляні двері

Відгуки