ЛІНГВА, АГЕНТСТВО ПЕРЕКЛАДІВ

Image

Про компанію

Керівник:

Мазепа Роман Богданович — директор

Дата заснування:

1998 рік

Контактна особа:

Мазепа Роман Богданович

E-mail контактної особи:

lingua.lviv@i.ua

Дата оновлення профілю:

20.05.2014

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79007, м. Львів, вул. Тиктора, 8, к. 14

Фактична адреса:  79007, м. Львів, вул. Тиктора, 8, к. 14

Телефон:  (032) 2613011(067) 6712190

E-mail:   lingua.lviv@i.ua

Web-сайт:   http://www.lingua.lviv.ua/

Інформація

- всі види перекладів: письмовий, усний та синхронний переклад - з усіх європейських мов а також з багатьох інших поширених мов світу;
- нотаріальне засвідчення перекладів;
- легалізація документів (апостиль);
- легалізація в посольствах Італії, Іспанії;
- легалізація документів для возз’єднання родини, для реєстрації шлюбів та інше;
- допомога в організації та проведенні конференцій.
- техніка для синхронного перекладу.
- курси англійської мови.

Агентство перекладів «Лінгва» на ринку перекладацьких послуг з 1998 року. За ці роки агентство перекладів, дякуючи власному досвіду і високій кваліфікації своїх перекладачів, впевнено закріпилося на ринку послуг як з письмового, усного так і з синхронного перекладу.

Агентство перекладів «Лінгва» виконує письмові та усні переклади з усіх європейських мов а також з багатьох інших поширених мов світу. При цьому наші перекладачі є справжніми експертами в галузевих перекладах.

В агентстві перекладів «Лінгва» переклади виконують виключно дипломовані перекладачі, тобто висококваліфіковані галузеві перекладачі з різних мов, тому наші переклади відповідають всім високим вимогам не лише з точки зору мови, але й з точки зору відповідності тій галузі, для якої виконується переклад.

Проводимо набір на курси англійської мови. Заняття проводяться у зручний для Вас час. Знижки на заняття в денних групах (до 17:00) 30% (вартість заняття в денних групах-35 грн./100хв.)
В нашому агентстві перекладів Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід та компетентне надання послуг. Будемо раді співпраці з Вами.

Торгова марка:

Лінгва — Україна

курси англійської мови, терміновий переклад, конференц-сервіс, письмовий переклад, проведення конференції, семінарів , корегування перекладів, експрес-переклад, легалізація паспорту, апостиль, легалізація документа, консульська легалізація, усний переклад, усний синхронний переклад, переклад телефонної розмови, супровід у службових поїздках, обладнання для синхронного перекладу, усний послідовний переклад, агентства перекладів, дипломовані перекладачі, перекладач, переклад комерційних документів, аудиторських документів, балансів, витягів, договорів, загальних звітів, квартальних та річних звітів

Хмарка тегів

агенство перекладів агентство перекладів агентство перекладу адреси бюро перекладів бюро перекладів бюро перекладів апостиль бюро перекладів документів бюро перекладів документації бюро перекладів львів бюро перекладів нотаріус бюро перекладів перекладачі бюро перекладів у львові бюро перекладу львів бюро технічних перекладів замовити переклад нотаріальний переклад документів нотаріальний переклад львів переклад договорів переклад документів переклад документів львів переклад економічних текстів переклад з англійської переклад з англійської мови переклад медичних документів переклад мов переклад на польську переклад статей переклад текстів переклад тексту переклад юридичних документів перекладач англійської переклади переклади документів київ переклади текстів письмові переклади письмовий переклад послуги бюро перекладів послуги перекладу професійне бюро перекладів професійний переклад синхронний переклад терміновий переклад технічні переклади

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ: 2824514790

Банк: ДЛФ ВАТ ”Кредобанк”

МФО: 385372

Р/рахунок: 2600301003707

На карті

Координаты: 49.842647,24.025000

Відгуки