ТОПХЕТ, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ДИТЯЧОГО ОДЯГУ

Про компанію

Керівник:

Маломуж Катерина — власник

Дата заснування:

2004 рік

Кількість працівників:

20 чол.

Вища організація:

TopHat

Контактна особа:

Козін А.Ю. — керівник

E-mail контактної особи:

manager.tophat@gmail.com

Дата оновлення профілю:

13.12.2018

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  03067, м. Київ, вул. Вацлова Гавела, 4

Фактична адреса:  0306, м. Київ, вул. Вацлова Гавела, 4

Телефони:  (050) 9113029

E-mail:   manager.tophat@gmail.com

Web-сайт:   https://tophat.com.ua/

Інформація

Дитячий одяг

Інтернет-магазин дитячого одягу пропонує в’язаний трикотаж для дівчаток і хлопчиків. Компанія співпрацює з оптовими покупцями, пропонуючи найрізноманітніші речі з трикотажу. TopHat понад дев’ять років займається тим, що створює, в’яже і шиє одяг будь-якого плану, тут можна знайти одяг для літа, для школи, для зими, різноманітні кардигани, спідниці, а каталог знаходиться на https://tophat.com.ua/ru / opt.

Особливості виїзного трикотажу для дітей
В’язаний трикотаж давно став популярним, він дозволяє дітям відчувати комфорт в будь-який час року. Топхет - це компанія, яка зробить одяг для дітей комфортної, модною і зручною. Незважаючи на те що всі діти бажають бути одягненими в модні речі, все ж для них важливо зручність.

Діти повинні вільно рухатися, вони завжди активні, вони повинні не пітніти, виглядати охайно, і в цьому допомагає якісний одяг нашої компанії. Одяг створюється для дітей від двох до чотирнадцяти років, при цьому асортимент постійно змінюється, створюється нова колекція в залежності від нових тенденцій в моді.

Нюанси покупки одягу оптом
Компанія пропонує дитячий в’язаний трикотаж для постачальників, а також можливість купувати речі за допомогою спільних закупівель. У цьому випадку кожен виріб обійдеться дешевше. Компанія постійно запрошує до співпраці власників магазинів, торгових точок, які спеціалізуються на реалізації дитячого одягу. Додаткові знижки надаються великим оптовим покупцям, компанія реалізує оптом не тільки розмірними рядами, а й вибірково певними розмірами.

Також Топхет готовий співпрацювати з інтернет-магазинами по схемі роботи дропшіппінг. Компанія регулярно оновлюється, асортимент пропонує модні дизайнерські речі, в яких дитина буде виглядати комфортно і стильно.

Переваги роботи з інтернет-магазином
У роботі використовуються тільки якісні перевірені матеріали, що відповідають гігієнічним вимогам. Одяг створюється на сучасному обладнанні, при цьому виробництвом займаються більше 30 осіб.

Компанія пропонує одяг великим і дрібним оптом, пропонує вибір способів оплати і надає повний пакет документів. Доставка здійснюється швидко і без затримок і будь-яких вповільнень. Менеджер відділу продажів дозволить вам розібратися з умовами доставки, допоможе вибрати певні речі.

Торгова марка:

TopHat — Киев

Країни експорту:

Киев

Країни імпорту:

Киев

одяг для дітей оптом, дитячий одяг оптом

На карті

Координаты: 50.448131, 30.4254191

Відгуки