СОФІЯ, ГУРТІВНЯ ДИТЯЧОГО ОДЯГУ

Image

Про компанію

Дата заснування:

2009 рік

Контактна особа:

Лютікова Галина Віталіївна

E-mail контактної особи:

nika_lviv@ukr.net

Дата оновлення профілю:

19.04.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79024, м. Львів, вул. Промислова, 53а

Фактична адреса:  79024, м. Львів, вул. Промислова, 53а

Телефон:  (067) 3533889(068) 8901782

E-mail:   sofia_opt@ukr.net

Інформація

Гуртівня ”СОФІЯ” - офіційний представник ТМ ”КЕНА” (м. Кременчуг), ТМ ”Ля-ля”, ТМ ”RobinZone”, ТМ ”Мамина Мода” (шапки), ТМ ”Lotex” (м. Харків), ТМ ”Tashkan” (м. Харків), ТМ ”Flavien” (конверти), ТМ ”Фламінго”, ТМ ”Little Angel”(м. Тернопіль) та ін., а також є постачальником найдешевших у Західній Україні пеленок з фланелі і ситцю.

Вся продукція має сертифікати якості.

Ми пропонуємо весь асортимент за цінами виробника. Здійснюємо гуртову доставку по Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській області власним транспортом, пропонуємо гнучку і професійну співпрацю. Переглянути моделі і ціни Ви можете в електронному варіанті.

Гуртівня ”Софія” пропонує професійну оптову співпрацю.

ТМ ”Кена” - виробник дитячих трикотажних виробів від зростання 56 до 146. Дуже широкий асортимент ясельної групи (сорочечки, повзунки, боді, комбінезони, комплекти та ін.). По сезону використовуються теплі або тонкі тканини, різноманітні відтінки, якісна фурнітура і аплікації.

ТМ ”Ля-ля” - київський виробник дитячого одягу, від зростання 56 до 134. Моделі розробляються в вишуканому європейському стилі, дуже багато комплектів. Особливо добре продаються комбінезони на синтепоні (зростання 62-68-74). Ціна виправдана якістю і дизайном.

Тм ”RobinZone” - виробник дитячого одягу з Хмельницького. Основний напрямок в асортименті - спортивні костюми, спортивні штани, літні комплекти, кофти і піжами. Дизайн цих виробів завжди оригінальний і цікавий. Якість відмінна - ціна доступна.

ТМ ”Мамина Мода” - виробник шапок для дітей від народження до 4 років. Трикотажні, в’язані - гарна якість дуже доступна ціна.

ТМ ”Flavien” - м Харків. Виробник дитячих конвертів в візочкі, в санки, до Хресту - Найбільший асортимент в Україні. Много різніх моделей, широкий асортимент тканин.

ТМ ”Tashkan” - м Харків. Виробник в’язаних тунік, суконь, лосин для дітей від 2 років і для підлітків до зростання 152 Дуже доступні ціни. Сучасні візерунки, кольори виробів. Є сертифікати якості. А також виробник на сезон весна-літо відшиває колекцію суконь, і шкільну форму.

ТМ ”Little Angel”(м. Тернопіль) - найширший асортимент продукції на хрестини: комплекти, крижми, аксесуари, пледи, пеленки та ін.

ТМ ”Lotex” (м. Харків) - ясельний асортимент, піжами, одяг до р.128. Більшість продукції відшивається на наше замовлення.

Пелюшки: ситцеві і байкові. Розміри 90 * 70 і 1 * 1,1. Хороші, ніжні дитячі малюнки і гарна якість тканини. Ціна дешева в Західній Україні.

Торгова марка:

RobinZone — м. Хмельницький

Торгова марка:

Ля-ля — м. Київ

Торгова марка:

КЕНА — м. Кременчук

гуртовні з дитячим одягом львів, гуртовий продаж дитячого одягу, гуртівня одягу, гуртівня одягу для дітей у львові, одяг для дітей різного віку, одяг для дітей різних розмірів, купити дитячий одяг, гурт дитячого одягу, оптові склади дитячого одягу у львові, постачальники дитячого одягу у львівській області, одяг для дівчаток, одяг для хлопців, одяг для підлітків, оптова торгівля дитячими товарами, роздрібна торгівля дитячими товарами, купити оптом дитячий одяг, пеленки, дитячий одяг, гуртівня дитячого одягу, одетта, лемуа, кена, пеппі, трикотаж, крижма, піжами, український виробник дитячого одягу

На карті

Координаты: 49.862324, 24.043031

Відгуки