ДОПОМОГА, ЮРИДИЧНЕ БЮРО, ПП

Про компанію

Керівник:

Климчук Андрій Валерійович

Дата заснування:

2001 рік

Кількість працівників:

3 чол.

Контактна особа:

Климчук А.В. — директор

E-mail контактної особи:

advocata@gmail.com

Дата оновлення профілю:

13.04.2016

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  03141, м. Київ, вул. Волгоградська, 21а

Телефон:  (044) 2375959(067) 4435863(063) 2375959

E-mail:   advocata@gmail.com

Web-сайт:   http://www.dtp.biz.ua/ , http://www.lawukraine.com.ua/

Інформація

юридичні послуги, стягнення боргів, представництво інтересів в судах України та Росії, МКАС при ТПП України та РФ, реєстрація та перереєстрація підприємств, зміна КВЕД, продаж готового бізнесу в Україні та в Литві

Юридичне бюро ”Допомога” - юридична фірма, активно працює на ринку юридичних послуг України вже 10 років. На підприємстві працюють досвідчені юристи, в тому числі ті, які мають свідоцтва на заняття адвокатською діяльністю.

За характером діяльності, стратегії бізнесу та концепції кадрового розвитку – Юридичне бюро ”Допомога” консалтингова фірма, яка займається професійним консалтингом, а саме надає консультаційні та представницькі послуги клієнтам за допомогою фахівців відповідної кваліфікації.

Юридичне бюро «Допомога» готове надати будь-яку юридичну допомогу юридичним та фізичним особам від незначної юридичної консультації до представництва інтересів в суді по складним категоріям справ: витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання правочинів недійсними, спори з нерухомістю та житлом, визнання актів державних органів недійсними, захист у кримінальному процесі.

Розуміючи, що будь-яка проблема клієнта для нього найголовніша, ми не розставляємо пріоритети в нашій роботі в залежності від значимості справи. Навпаки, маючи багатий досвід роботи, наші юристи знають, що у більшості самі «прості» доручення можуть приховувати в собі серйозні юридичні казуси і вилитися в протистояння інтересів багатьох зацікавлених осіб.

Принципи нашої роботи засновані на достатності наданої послуги та головному правилі адвоката «Не нашкодь». Тому ми завжди залишаємо право вибору за клієнтом. Якщо проведена юридична консультація є достатньою, ми не нав’язуємо необхідність укладання угоди з адвокатом на представництво інтересів, переслідуючи свої комерційні цілі.

Нерідко адвокату доводиться боротися зі свавіллям чиновників і державних службовців. В окремих випадках, якщо це виправдано, ми залучаємо громадськість та ЗМІ, щоб з їх допомогою натиснути на свавільного «діяча» і надати справі суспільний резонанс.

З урахуванням міжнародної практики ми супроводжуємо арбітражні процеси, представляючи інтереси та консультуючи клієнтів у комерційних спорах, спорах, пов’язаних з діяльністю спільних підприємств, страхуванням та інше. Значного досвіду фахівці фірми досягли в супроводженні транспортних справ та в сприянні виконанню на території України рішень іноземних арбітражів.

Підготовка до вирішення міжнародних комерційних спорів починається за довго до того, як ділові відносини сформувалися і суперечка виникла. Ми допомагаємо скласти найбільш правильне арбітражне застереження в комерційному контракті про врегулювання суперечок, які ще не виникли, але можуть виникнути в ході комерційної діяльності клієнта за даним контрактом з його контрагентами. У цьому випадку наші клієнти вже підготовлені до цих спорів, вони знають, як і де спірна ситуація буде розв’язуватись, яка мова буде використовуватись, матеріальне право якої держави буде застосовуватись при вирішенні спору і які формальності повинні бути дотримані.

Партнери Юридичного бюро «Допомога» Климчук А.В. та Коломієць А.П. мають ступінь магістра права, є міжнародними арбітрами як Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України, так і Литовської арбітражної асоціації (м. Вільнюс), є авторами публікацій з актуальних правових тем в газеті «Правовий тиждень» та інших українських та зарубіжних видань. Деякі матеріали проведених гучних справ фірми використані в телепрограмі «Гроші».

Види діяльності

69.10 — Діяльність у сфері права

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

47.11 — Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

73.12 — Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації

Відгуки