ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА ПРЕМІКСІВ NOVACORE

Про компанію

Керівник:

Гіпс Наталія Вікторівна — Директор

Бухгалтер:

Путілова Людмила Федорівна

Дата заснування:

2013 рік

Кількість працівників:

105 чол.

Вища організація:

Інбел, ТОВ

Дата оновлення профілю:

17.05.2021

Графік роботи

Пн:  08:00 — 17:00

Вт:  08:00 — 17:00

Ср:  08:00 — 17:00

Чт:  08:00 — 17:00

Пт:  08:00 — 17:00

Контакти

Юридична адреса:  51215, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівщина, вул. Піщанська, 1

Фактична адреса:  51215, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівщина, вул. Піщанська, 1

Телефони:  (067) 5606602(050) 4255701

Телефон-факс:  (099) 0103439

Web-сайт:   http://www.novacore.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Премікси за індивідуальними рецептурами
Споживачі можуть оперативно купувати якісні премікси , за властивостями і нормі введення , адаптованими до їх конкретної ситуації.

Премікси під торговою маркою PROVITAN
Вся продукція, поряд з повним комплексом вітамінів і мікроелементів, відрізняється додатковими компонентами, включеними в рецепти: амінокислотами, кокцидіостатиками, ензимами, ферментами, сорбентами токсинів, сумішами органічних кислот, пробіотиками і т.д.

Продукція під ТМ PROVITAN Premium - премікс, що містить вітаміни та мінерали, в оптимальних співвідношеннях, які забезпечують повну потребу тварин і птиці. Додатково до складу входить мультиензимний комплекс (фітази, ксиланаза, глюконази і пр.), надає продуктам додаткову цінність за рахунок можливості сприяти більш якісному перетравлюванню корму. Результатом є підвищення продуктивності, зниження витрат корму.

Продукція під ТМ PROVITAN Professional - премікс, що містить кількість вітамінів і мінералів в оптимальних співвідношеннях забезпечують повну потребу тварин і птиці.

Продукція під ТМ PROVITAN Standard - високоякісний премікс, що містить вітаміни та мінерали, у співвідношеннях, що забезпечують базові потреби тварин і птиці. Збалансовані за складом. Нічого зайвого, що здорожучє корм. Мінімальні за вартістю (ціною). Призначені для споживачів, вимогливих до ціни продукту.

Рекламна інформація

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ

Гнучкість і оперативність виконання замовлень.Завод NOVACORE відрізняється високою гнучкістю при виробництві преміксів та концентратів за індивідуальними рецептурами клієнта. Істотно менше логістичне плече без процедури митного очищення готової продукції скорочує термін виконання замовлення до 3-4 днів. Наслідком гнучкості та швидкості виконання замовлень є збереження високої стабільності компонентів преміксів протягом усього терміну придатності.

Унікальні сервісні умови.Завод NOVACORE забезпечує своїм клієнтам прекрасні сервісні умови. Фахівці заводу і офіційні представники докладуть всі зусилля, щоб працювати з нами було вигідно, зручно і максимально просто. Завод NOVACORE вибудовує свої взаємини з партнерами на основі індивідуального підходу та пропозиції клієнтам найбільш оптимальних рішень. Співробітники компанії прагнуть максимально спростити процес проходження замовлення і вважають, що головною стратегією при укладенні угоди повинні бути ясність і довіра.

Клієнтоорієнтована стратегія.Пріоритетом діяльності заводу NOVACORE є успіх діяльності наших клієнтів і партнерів. Всі наші відносини будуються на основі принципів довіри і взаємної поваги. Ми прагнемо пропонувати нашим клієнтам кращі продукти і бездоганне обслуговування, які будуть максимально сприяти процвітанню їхнього бізнесу.

Чітке виконання компанією своїх зобов’язань. Одним із пріоритетів у діяльності заводу NOVACORE є пропозиція системних рішень, а також допомога своїм клієнтам у використанні успішного світового досвіду. Ми розуміємо, що своєчасне виконання зобов’язань - основа нашої репутації. Тому NOVACORE прагне працювати завжди в чітко обумовлені терміни, для підтримки високої репутації та довіри партнерів і клієнтів.

Територіальне розташування.Вигідне територіальне розташування в Україні дозволяє заводу NOVACORE підтримувати тісний контакт як з українськими споживачами, так і з споживачами ближнього зарубіжжя, оперативно реагувати на їх запити, швидко виводити на ринок нові продукти, адаптуючи їх під потреби клієнтів.

Ефективна система менеджменту. Організація бізнес - процесів за сучасними європейськими методиками і нормативам, сертифікація за стандартами GMP +, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, команда висококласних західних консультантів і висока культура сучасного виробництва роблять завод NOVACORE унікальним підприємством на території України.

Маркетингова інформація

Торгова марка:

PROVITAN — Украина

Стандарти якості:

GMP+, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Види діяльності

10.91 — Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах

10.89 — Виробництво інших харчових продуктів

10.92 — Виробництво готових кормів для домашніх тварин

46.11 — Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами

46.21 — Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

46.33 — Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

47.76 — Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах

20.41 — Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування

21.20 — Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів

Філії, представництва

Фірма ”Тріплекс”, ТОВ
Торговий дім ”Бізарт”, ТОВ
Інтер-Запоріжжя, ТОВ
Тандем-2002, ТОВ
Українські ветеринарні технології, ТОВ

На карті

Координаты: 48.6504219,35.3424065

Відгуки