ЕКО КИЇВ

Про компанію

Керівник:

Максим Богуславський — Керівник

Дата оновлення профілю:

19.11.2015

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 16:00

Контакти

Юридична адреса:  03150, м. Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 919

Фактична адреса:  03150, м. Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 919

Телефони:  (044) 5879237

Інформація

Продукція, послуги

Цілі діяльності організації спрямовані на захист навколишнього середовища, екологічну просвіту та пропаганду екологічного способу життя в м.Києві.

Раціональне використання паперу в офісі і подальша її здача на переробку - це не тільки економічно вигідно компанії, але і дуже благородна справа. Телефонний дзвінок і «мобільні» пункти прийому макулатури дозволять оперативно організувати вивіз паперової вторсировини як у компаній, так і у приватних осіб. Інформація про учасників програми, здані обсяги макулатури і кількість висаджених дерев публікуватиметься в щорічному звіті, а також висвітлюватиметься на сайті програми і в ЗМІ. Участь колективу у проекті дозволить зміцнити корпоративний дух, довірче ставлення клієнта і сформувати соціально-активний спосіб компанії.

Рекламна інформація

Вивіз макулатури (Київ) - це не звичайна послуга, це послуга багатошарова і дуже важлива для кожної розсудливої сучасної людини.
Непотрібною, забирающей корисне місце паперу часом стає настільки багато, що далі нікуди. І в цей же час десь рубають чергове дерево, щоб забезпечити сировиною паперову промисловість. Корінні лісові масиви безперервно скорочуються, а звалища навколо міст тільки збільшуються.


Разом ми зробимо цей світ трішечки зеленішим!


БЕЗКОШТОВНО! ВИВЕЗЕННЯ МАКУЛАТУРИ від 50 кг, у компаній, для подальшої здачі на вторинну переробку.
Для того, щоб розпочати співпрацю з нами, зв’яжіться з координатором програми за тел. (044) 587-92-37 або напишіть eco-kiev@email.ua

Раціональне використання паперу в офісі і подальша її здача на переробку - це не тільки економічно вигідно компанії, але і дуже благородну справу.

Схема роботи

Участь колективу у проекті дозволить зміцнити корпоративний дух, сформувати довірче ставлення клієнта і соціально-активний спосіб компанії.
Як тільки Ваша компанія збере і здасть в переробку в цілому 500 кг паперу, ми вручимо Вам сертифікат «Рятувальника дерев», що підтверджує Ваш внесок у справу порятунку наших лісів і збереження природних ресурсів Планети.

Навіщо ми це робимо?

1 тонна паперу, виготовлена з макулатури зберігає 17 дорослих дерев, 30000 літрів води, 2000 кВт / год електроенергії, вберігає навколишнє середовище від забруднення ртуть- і хлорсодержащими речовинами. З усіх галузей промисловості целюлозно-паперова займає перше місце за споживанням води і п’яте по споживанню електрики. Переробка сміття та мінімізація шкідливих викидів в атмосферу - це ланки одного ланцюга, адже забруднення довкілля катастрофічно впливає на екологію, становить загрозу для здоров’я людей і знижує якість життя.
Одне з найважливіших завдань екологічної програми - передати екологічне мислення і дбайливе ставлення до природи, сприяти формуванню практичних навичок на рівні побутових вчинків, що забезпечують відповідальне і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Як організувати вивіз макулатури?

Виберіть варіант, який буде для Вас більш зручним:
1. Залиште заявку за тел. 587-92-37
2. Напишіть нам eco-kiev@email.ua
Координатор програми зв’яжеться з Вами для узгодження дати і часу вивозу.
Враховуйте, що вивезення буде запланований не раніше, ніж через 3-5 днів.

Як підготувати паперові відходи до вивозу:

1. Окремо відсортуйте макулатуру (біла папір, папір після Шрейдера, каталоги / журнали, газети, книги, картон);
2. Переконайтеся у відсутності пластикових папок, файлів, скріпок, скотча, серед папери;
3. Акуратно зв’яжіть стопки або складіть в коробки / пакети, для зручності транспортування;
4. і чекайте нас :)


Зелені поради для керівництва компанії

• Купуйте принтери та копіри з можливістю двостороннього друку. Налаштуйте на всіх комп’ютерах двосторонній друк за замовчуванням і поясніть співробітникам, як друкувати з одного боку, якщо це необхідно.
• Впровадити в офісі систему електронної пересилки факсів. Це дозволить обійтися без роздрукування на папері і збереже документ в електронному вигляді.
• Відмовтеся від паперових розсилок в офіс - сьогодні, практично всі видання мають електронну версію.
• Купуйте туалетний папір і паперові рушники, виготовлені з вторсировини.
• Купуйте офісний папір, сертифіковану за міжнародною системою FSC - тоді Ви можете бути впевнені, що вона виготовлена з урахуванням екологічних і соціальних норм з легальної деревини.
• Замовляйте візитки з еко-паперу.
• Розкажіть колегам про те, що вже зробили Ви для економії паперу. Розвивайте і заохочуйте звичку економити папір.
• Розкажіть про свою екологічної відповідальності та подальших планах «озеленення» офісу співробітникам і партнерам. Це сприятиме просуванню екологічного способу життя в бізнес середовищі.
• Встановіть контейнери для збору офісної макулатури (використовуйте коробки від паперу).
• Включіть в шаблони документів колонтитул, який буде служити нагадуванням про раціональне використання паперу: «Прохання надіслати на вторинну переробку». Це допоможе сформувати образ соціально-активної компанії.


Зелені поради для кожного співробітника

• Перевіряйте. Перед друкуванням документа переконайтеся, що принтер не видасть зайвих білих листів, які зазвичай йдуть в корзину.
• Читайте з екрану. Перш ніж роздрукувати документ подумайте, чи дійсно це необхідно.
• Зменшуйте. Навіть невелике зменшення полів, шрифту та інтервалу істотно скорочує розмір документа, який Ви роздруковуєте.
• Друкуйте з двох сторін. Налаштуйте на своєму комп’ютері двосторонній друк за замовчуванням або попросіть зробити це ваш IT-відділ.
• Дбайливо зберігайте. Файли і папки продовжать «життя» роздрукованого документу.
• Використовуйте «оборотки». Використовуйте роздруковані з одного боку непотрібні документи для чернеток.
• Здавайте макулатуру. Якщо в офісі налагоджений збір макулатури - приймайте в ньому участь. Здавайте непотрібні документи, газети і журнали не тільки з офісу, але й принесені з дому.

Маркетингова інформація

Торгова марка:

Экологический Альянс — Украина

Ключові слова

Природа, екологія, збереження навколишнього середовища, макулатура, вивіз макулатури.

На карті

Координаты: 50.414062,30.521767

Відгуки