UKRAINIAN BUSINESS AWARD, УКРАЇНСЬКА БІЗНЕС ПРЕМІЯ

Логотип — UKRAINIAN BUSINESS AWARD, УКРАЇНСЬКА БІЗНЕС ПРЕМІЯ

Про компанію

Керівник:

Славгородський Ілля Ігорович — директор

Дата заснування:

2021 рік

Вища організація:

Ukrainian Business Award - Українська Бізнес Премія, нагороджує кращі Національні товари та послуги.

Дата оновлення профілю:

22.02.2023

Графік роботи

Пн:  10:00 — 18:00

Вт:  10:00 — 18:00

Ср:  10:00 — 18:00

Чт:  10:00 — 18:00

Пт:  10:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 19

Фактична адреса:  02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 19

Телефони:  (0800) 313620(044) 3348024

E-mail:   info@uba.top

Web-сайт:   https://uba.top/

Інформація

Продукція, послуги

Ukrainian Business Award - щорічна премія, яка відзначає найуспішніші компанії в 3-х сегментах бізнесу та 99 видах діяльності на території України!

В процесі досліджень визначається тільки один переможець. Других і третіх місць не існує. Право перемоги не передається. Якщо переможець за результатами досліджень відмовляється від участі - номінація закривається та її результати не оголошуються.

Рекламна інформація

Якщо ви обрали напрям своєї діяльності, то варто зважати не лише на особливості даного товару чи послуг, але й основні шляхи їхньої реалізації. Приватні підприємці самі обирають той спосіб збуту товару, який найбільше всього підходить йому. Ретельно складений бізнес-план, нова ідея реалізації задуму та правильно підібрані шляхи збуту - дозволять вам швидко відчути себе успішною людиною та отримувати значні прибутки.

За статистикою 70% споживачів при виборі одного продукту серед кількох брендів не спроможні зробити вибір лише на власному спостереженні. Щоб зробити кінцевий вибір, покупець потребує свідомої та несвідомої допомоги. Зазвичай, людина обирає товар після підказки продавця, поради друзів, перегляду реклами та відміток про якість товару обраного бренду. Якщо усі ці критерії співпадають, тоді можна зробити висновок - виробник або компанія відповідає вимогам якості в повній мірі і існує в рази більше ймовірність, що споживач обере саме цю продукцію.

UBA - це унікальна в своєму роді премія, котра дає поштовх невеликим компаніям рухатись далі, а відомим - завоювати вершини бізнес-середовища України.

Наші основні цілі - формування здорового бізнес-середовища, стимулювання чесної конкуренції та полегшення вибору для споживача.

Як же отримати відмітку якості - відзнаку Ukrainian Business Award та підвищити визнання свого бренду серед споживачів? Для цього в команді UBA працюють професіонали своєї справи, експерти в сфері аналітики. Вони розробили незалежну методику аналітичного огляду, яка досліджує фінансово-економічні показники компанії та всі пов’язані фактори.

Методика діє в три етапи:
- аналіз даних з понад 100 джерел в трьох сегментах і 99-ти видах діяльності;
- критерії аналізу: фінансово-економічні показники компанії, інформація зі ЗМІ, позиціонування на ринку, судові реєстри, динаміка росту;
- безпосередньо визначення лідера за вище вказаними критеріями та завдяки об’єктивній оцінці.

Компанія, що стала переможцем премії, отримує довічне право на використання маркування UBA - це підтвердження того що, вас обирають, вам довіряють!

Маркетингова інформація

Торгова марка:

Ukrainian Business Award — Україна

Ключові слова

українська бізнес премія, премія ukrainian business award, відзнака uba, як стати номінантом uba, щорічна бізнес премія в україні, щорічна відзнака найкращих підприємців, щорічні бізнес-премії, премії бізнесу в україні, вимоги до номінантів uba, гарантія якості компанії, uba, ukrainian business award

Види діяльності

73.11 — Рекламні агентства

На карті

Координаты: 50.44862,30.60280

Фотогалерея

Відгуки