ТЕХНО-ПЕРСПЕКТИВА, ТОВ

Image

Про компанію

Керівник:

Кухта Ігор Васильович — директор

Кількість працівників:

5 чол.

Контактна особа:

Кухта Ігор Васильович

E-mail контактної особи:

te-per@ukr.net

Дата оновлення профілю:

31.10.2018

Контакти

Ефективний

Юридична адреса:  08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 110, к. 39

Фактична адреса:  08700, Київська обл., Обухівський р-н, вул. Каштанова 16/10

Поштова адреса:  08700, Київська обл., Обухівський р-н, м. Обухів, вул. Київська, 110, к. 39

Телефони:  (067) 4927272

Телефон-факс:  (045) 7264494

E-mail:   te-per@ukr.net

Web-сайт:   https://tehno-perspektiva.uaprom.net/

Інформація

Пропонуємо:
- монтаж електротехнічного обладнання;
- модернізація та оптимізація існуючого обладнання;
- сервісне обслуговування, проектування об’єктів замовника;
- ліцензована електротехнічна лабораторія;
- поставка електротехнічного обладнання.

Профільним напрямком діяльності компанії «Техно-Перспектива» є надання фізичним та юридичним особам в Києві, Київській області і по всій Україні повного спектру послуг в електротехнічній сфері. Ми здійснюємо будь-які роботи: від дрібного ремонту електроустаткування, підключення побутових розеток і світильників до електромонтажних робіт будь-якої складності та обсягу, а також надаємо послуги з: проектування інженерних мереж, монтажу електрообладнання, оперативно-технічного обслуговування електрообладнання, електротехнічним вимірам атестованої лабораторії, енергоаудиту.

Штат нашої компанії укомплектований досвідченими фахівцями, що дозволяє нам гарантувати гідну якість виконаних робіт. Співробітники регулярно проходять кваліфікаційну перепідготовку і використовують тільки сучасні безпечні технічні засоби та обладнання, забезпечуючи акуратність і неухильне дотримання термінів виконання робіт. Надійність, чесність і порядність співробітників нашої компанії не підлягають сумніву.

Великий обсяг робіт, виконуваних нашою компанією, ні в якому разі не є показником низькоякісної роботи. Навпаки, всі клієнти, які співпрацювали з нами раніше, повертаються знову, знаючи, що тут їх чекає персональний підхід до вирішення проблем і якісно виконана робота.

Скориставшись послугами компанії «Техно-Перспектива», кожен клієнт може розраховувати на дисконтні знижки та участь у різних спеціальних акції та пропозиції, які надають можливість не тільки оцінити якість роботи наших фахівців, але і значно скоротити витрати пов’язані зі вартістю вироблених робіт в рамках виділеного бюджету.

ремонт електротехніки, профілактичні електротехнічні вимірювання, монтаж електротехнічного обладнання, модернізація обладнання, оптимізація існуючого обладнання, сервісне обслуговування, проектування об’єктів замовника, ліцензована електротехнічна лабораторія, постачання електротехнічного обладнання, виробники електротехнічного устаткування, електротехнічне обладнання, обладнання електротехнічне, високовольтне електротехнічне обладнання, електротехнічне обладнання прайс, електротехнічне обладнання продаж, високовольтне обладнання україна, електротехнічна продукція київ, низьковольтне устаткування обухов

Види діяльності

43.21 — Електромонтажні роботи

43.29 — Інші будівельно-монтажні роботи

46.43 — Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення

47.54 — Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах

71.12 — Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

71.20 — Технічні випробування та дослідження

На карті

Координаты: 50.1267434, 30.64876579

Фотогалерея

Відгуки