САРНИТОРФ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Трюхін Олександр Олександрович — Керівник

Кількість працівників:

9 чол.

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Контакти

Юридична адреса:  34150, Рівненська обл., Дубровицький р-н, с. Трипутня, вул. Колгоспна, 3

Фактична адреса:  34524, Рівненська обл., Сарненський р-н, с-ще Чемерне, вул. Залізнична, 1б

Телефони:  (067) 3610733(063) 4492889

Інформація

Продукція, послуги

ТОВ «Сарниторф» заснована порівняно недавно і спеціалізується на продажу та переробці торфу. Наша компанія виготовляє з торфу і продає тверде паливо (паливні пелети і паливні брикети), гумат калію рідкий (комплексне органо-мінеральне добриво на основі гумінових кислот), а також різні торфосмеси. У своїй сфері діяльності ми домоглися найвищої якості виробленої продукції, яке на даний момент відповідає всім існуючим стандартам.

Торф - дорогоцінний дар природи, грамотне і раціональне його використання (крім паливної сировини) відкриває невичерпні можливості в агропромисловому комплексі та садівництві. Торф екологічно чистий природний матеріал, що утворився в результаті розкладання моховий, трав’яний і деревної рослинності кілька тисяч років тому. Неперевершеними особливостями торфу є чистота і стерильність, відсутність патогенної мікрофлори, хвороботворних мікроорганізмів, техногенних забруднень.

Торфосуміші є відмінним засобом для поліпшення ґрунту, формування структури та підвищення її родючості. Внесення в грунт торфосмеси поступово віддають містяться в ній поживні речовини, роблячи їх доступними рослинам і мікроорганізмам. У той же час, володіючи високою поглинальною здатністю, торфосуміші запобігають вимивання елементів живлення рослин атмосферними опадами. Потрапивши в грунт, вони починають працювати негайно і здатні привести грунт в ідеальний стан.

У міру зростання цін на енергоносії попит на пелети і брикети паливні незмінно зростає. Торф’яні паливні пелети і брикети є конкурентним і перспективним твердопаливним продуктом, який має найширший спектр застосування в енергетичному комплексі країни.
З питання купити торф або продукти його переробки дзвоніть нам за контактними телефонами.

У ТОВ «Сарниторф» завжди раді бачити Вас в якості своїх клієнтів і запропонувати кращий рівень обслуговування.

Ключові слова

гумати, гумат калію, гумінові кислоти, деструктор стерні, мікродобрива, мікроелементи, карбомідних-аміачна суміш, органо-мінеральне добриво, кормова добавка, поліпшувач грунту, торф, торфосуміші, паливні гранули

Види діяльності

19.20 — Виробництво продуктів нафтоперероблення

08.92 — Добування торфу

20.15 — Виробництво добрив і азотних сполук

23.99 — Виробництво неметалевих мінеральних виробів

77.39 — Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів

46.69 — Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням

46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами

На карті

Координаты: 51.3271806,26.4869343

Відгуки