УКРІНТЕХ, НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Демченко Сергій Володимирович

Контактна особа:

Ємчицька В.Б — Маркетолог

E-mail контактної особи:

marketing@ukrintech.com.ua

Дата оновлення профілю:

06.10.2017

Графік роботи

Пн:  09:00 — 17:30

Вт:  09:00 — 17:30

Ср:  09:00 — 17:30

Чт:  09:00 — 17:30

Пт:  09:00 — 17:30

Контакти

Юридична адреса:  61064, м. Харків, вул. Воложанівська, 43, к. 7

Телефони:  (057) 7680902

E-mail:   info@ukrintech.com.ua

Web-сайт:   https://ukrintech.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Компанія ТОВ ” НВП ” Укрінтех ” займається виробництвом і постачанням випробувального устаткування в сфері контролю якості для різних галузей промисловості.
Крім цього , компанія має власний сервісний центр і акредитовану лабораторію.
Напрямки діяльності:
- Механічні випробування матеріалів
- неруйнуючий контроль
- Аналіз хімічного складу металів і сплавів
- Металографічне обладнання та витратні матеріали .

Рекламна інформація

Команда «НВП« Укрінтех »понад 10 років успішно працює і розвивається в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів.
Поставка обладнання. На правах офіційного дилера і партнера ми поставляємо прилади, обладнання та витратні матеріали провідних виробників: MetCata (Німеччина), Effer (Франція), Future-tech corp. (Японія), Optika (Італія), Chennai Metco (Індія), Starmans electronics Ltd. (Чехія), TestoAG (Німеччина), Mercury (Чехія), Sonatest Ltd (Великобританія), Metal Power (Індія), НВЦ Кропус (РФ), НВП Машпроект (РФ), Константа (РФ), Компанія ВЗОР (РФ) і ін . Інженери компанії «Укрінтех» сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення збирання, монтажу, налагодження та ремонту обладнання, що постачається і приладів.
Сервісний центр. Організація власного сервісного центру дозволяє оперативно вирішувати завдання гарантійного, післягарантійного та планово-технічного обслуговування з подальшою повіркою приладів і обладнання, а також капітального ремонту та модернізації. Сучасна матеріально-технічною базою в умілих руках інженерів дозволяють працювати з обладнанням, що не входять в постійний асортимент компанії.
Акредитована випробувальна лабораторія. Центр незалежних досліджень ”Укрінтех” проводить фізико-механічні та фізико-хімічні дослідження матеріалів, а саме основними напрямками центру є: механічні випробування, металографічні дослідження, спектральний аналіз металів і сплавів, а також неруйнівного контролю.
НДДКР і виробництво. Домінуючим напрямком діяльності компанії «Укрінтех» є наукові дослідження, розробка і виробництво обладнання для механічних випробувань.
Взаємодія з інститутами та профільними кафедрами Харківського автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ), Харківського політехнічного інституту (ХПІ), Київського політехнічного інституту (КПІ), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківським фізико-технічний інститут (ХФТІ), Національним науковим центром « інститут метрології »дозволяє більш поглиблено вивчати завдання підприємств і розробляти спеціальні методи і методики контролю і випробувань. А залучаючи вузьких фахівців, приділяти більше часу дослідженням і глибокого вивчення проблемних полів і знаходити найкращі технічні рішення.
Компанія «Укрінтех» займається як виробництвом приладів НК і випробувального устаткування в кооперації з провідними виробниками, так і виробництвом власного ряду приладів і обладнання.
Розробка методик проведення атестацій. Наявність в структурі компанії Центру незалежних досліджень та співпраця з ННЦ «Інститут метрології», дає можливість на високому професійному рівні надавати послуги з розробки програм і методик метрологічної атестації, методик повірки, технічних умов на засоби вимірювальної техніки, а також здійснювати підготовку документальної бази для проведення державних приймальних випробувань (ДПІ). «НВП« Укрінтех »також сприяє в проведенні всіх метрологічних заходів.

Ключові слова

укрінтех , випробувальна лабораторія , хімічний аналіз металів , твердометрія , неруйнівний контроль , механічні випробування , толщинометрія , металографія , дефектоскопія, спектрометри, дефектоскопи

Види діяльності

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

28.99 — Виробництво інших машин і устатковання спеціального призначення

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

71.20 — Технічні випробування та дослідження

74.90 — Інша професійна, наукова та технічна діяльність

33.20 — Установлення та монтаж машин і устатковання

На карті

Координаты: 49.980655,36.246211

Відгуки