КИЇВСЬКА РУСЬ, АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ

Про компанію

Керівник:

Норбобоєв Давлат — юридичний і фінансовий радник у сфері інвестицій і

Кількість працівників:

10 чол.

Дата оновлення профілю:

06.05.2022

Графік роботи

Пн:  09:00 — 19:00

Вт:  09:00 — 19:00

Ср:  09:00 — 19:00

Чт:  09:00 — 19:00

Пт:  09:00 — 19:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  01030, м. Київ, вул. Пирогова, 2/37

Фактична адреса:  02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 172

Телефони:  (067) 6111316(067) 2310688

E-mail:   kievrus.georgiy@gmail.com

Web-сайт:   http://vkievrus.com/

Інформація

Продукція, послуги

Інвестиції в нерухомість , оцінка ризиків і консалтинг . Індивідуальний підбір нерухомості. Супровід угод купівлі -продажу , обміну , оренди нерухомості. Представництво , реєстрація та отримання документів в Реєстраційній службі , Кадастрі . Аналіз ризиків при купівлі новобудов на етапі будівництва. Безпека проведення угод з нерухомістю на вторинному ринку. Управління житловою нерухомістю при здачі в оренду. Всі операції з нерухомістю: покупка , продаж, оренда . Оформлення спадщини , оформлення та продаж нерухомості при розлученні. Допомога іноземцям при купівлі та продажу нерухомості в Україні .

Рекламна інформація

« АДВОКАТСЬКЕ І Ріелторська ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ » пропонує Вам широкий спектр юридичних послуг , починаючи від надання консультацій та написання конкретних документів , закінчуючи захистом Ваших прав та інтересів у судах та органах виконавчої влади.
Компанія надає юридичні та адвокатські послуги вже понад дванадцять років і має якісно великий багаж знань і досвіду у вищевказаній сфері. Ми здійснюємо правову та юридичну допомогу , надаємо консультації юристів та адвокатів , займаємося судовим захистом на всіх етапах. Пропонуємо своїм клієнтам послуги ліцензування , сертифікації , продажу і купівлі бізнесу, охорони праці , постачання в консультативному вигляді нової законодавчої інформацією , супроводом справ у судах господарської , цивільної, адміністративної та кримінальної юрисдикції , оскарження рішень суду . Надаємо послуги аналізу і прогнозу обставин , які в потенціалі можуть опинитися в судовому провадженні і, формуючи стратегію кожної ситуації , передбачаємо різні механізми страховки , у разі попадання справи до суду.
Ми маємо широкий спектр консультацій : оподаткування підприємств , консультації по операціях , сімейні консультації , питання міграції , консультація про оформлення та отриманні спадщини , консультації з цінних паперів . Забезпечуємо юридичний супровід на всіх етапах. Працюємо з питаннями кредитних спорів, стягнення заборгованостей з приватних і державних органів , зняття заборгованостей , судовими суперечками з інвестиційним вкладенням , визнанням договору недійсним
визнанням договору купівлі-продажу , справами по шахрайству , хабарам , несплатою податків , оформленням розлучень , розділом майна , стягнення аліментів , купівлею -продажем нерухомості , питаннями інтелектуальної власності . Також наша компанія надає послуги консалтингу : саме правильна розробка стратегії і грамотна консультація є запорукою успіху будь-якого проекту . Нашою перевагою є те , що Ви можете отримати on - line консультацію юриста в зручний для Вас час.
 « АДВОКАТСЬКЕ І Ріелторська ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ » це згуртована команда, що працює за механізмом відточених і звірені дій , прорахованих кроків і перевірених механізмів , фахівці забезпечать все необхідне для повного юридичного супроводу. Наша команда - це команда висококваліфікованих професіоналів , націлених на подолання складних і тривалих завдань простими і впевненими способами.

Маркетингова інформація

Країни експорту:

Киевская область

Країни імпорту:

Киевская область

Види діяльності

66.12 — Посередництво за договорами по цінних паперах або товарах

68.31 — Агентства нерухомості

66.19 — Допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

68.32 — Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту

41.10 — Організація будівництва будівель

41.20 — Будівництво житлових і нежитлових будівель

На карті

Координаты: 50.3996925,30.61831689

Відгуки