РІА ГРУПП, ПП

Про компанію

Керівник:

Алфьоров Антон В’ячеславович — директор

Кількість працівників:

1 чол.

Контактна особа:

Кумченко Руслан Олегович — комерційний директор

E-mail контактної особи:

riagroupfood@gmail.com

Дата оновлення профілю:

15.06.2017

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  49051, м. Дніпро, вул. Крилова комісара, 4

Телефон:  (093) 9206920(098) 2403800

E-mail:   riagroupfood@gmail.com

Web-сайт:   http://ria-group.com.ua/

Інформація

Суміші для приготування кексів, мафінів, пирогів, м’яких вафель, печива та кондитерських виробів Суміші функціональні для приготування бісквітів, масляних бісквітів, пирогів, рулетів, тортів і десертів Суміші функціональні для приготування заварних напівфабрикатів (еклерів, профітролей) Суміші функціональні концентровані для виготовлення печива Суміші функціональні (покращувачі) для кондитерської промисловості Суміші функціональні для виготовлення солодких термостабільних начинок і заварних кремів Суміші функціональні для приготування мусів та суфле, фондів і фондантов, загусники Суміші функціональні для приготування покриттів і декорування кондитерських і хлібобулочних виробів Суміші функціональні універсальні для приготування пончиків, берлінер, кварків Суміші функціональні для виробництва пасок, здобних виробів преміум-сегмента, листкових і листково-дріжджових

Компанія «RIA GROUP» представляє Вашій увазі унікальний асортимент функціональних сумішей для кондитерського і хлібопекарського виробництва.

Основним напрямком виробничої діяльності нашої компанії є виробництво сумішей для всіх галузей харчової промисловості.

Наші суміші займають гідне місце на ринку харчових інгредієнтів, оскільки підійдуть для реалізації найсміливіших Ваших ідей.

Потрібно відзначити, що продукція компанії «RIA GROUP» дозволяє значно спростити всі технологічні процеси виготовлення кондитерських, хлібобулочних виробів.

Виробник, який використовує суміші нашого виробництва, одночасно зі зниженням собівартості готового продукту, має можливість гарантовано зберегти його якість.

За роки дослідницької роботи командою висококваліфікованих технологів розроблений великий асортимент сумішей охоплює продукцію досить широкого цінового діапазону.

Наша компанія ретельно здійснює контроль якості сировини, а також співпрацює з провідними світовими виробниками харчових інгредієнтів. Саме це дозволяє продукції компанії «RIA GROUP» за якістю впевнено конкурувати із зарубіжними аналогами.

Використовуючи наші суміші відповідно до пропонованих рецептурами, можна досягти стабільної якості готової продукції. Наша компанія надає технологічну підтримку клієнтам на всіх етапах виробництва.

Основною метою компанії «RIA GROUP» є підтримка і розвиток інноваційних проектів в напрямку збільшення асортименту нових продуктів, зниження їх собівартості та підвищення якості.

маффін, мафін ванільний, суміш для маффінів, суміші для маффиннов, суміші для кондитерських виробів, суміш маффинмикс, маффинмикс, суміш для кексу в україні, суміш для кексів, суміш для приготування мафінів

Види діяльності

10.89 — Виробництво інших харчових продуктів, н.в.і.у.

10.61 — Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості

10.72 — Виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання

10.86 — Виробництво дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

74.90 — Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.

На карті

Координаты: 48.4943342, 35.11355449

Відгуки